AR Technik spol. s.r.o.

Váš partner v oboru měření a regulace a průmyslové automatizace

již od roku 1992

Realizace projektů na klíč

Vyhotovíme kompletní projektovou dokumentaci, jak pro menší zakázky, tak i pro náročné technologické celky v oblasti měření a regulace nebo průmyslové automatizace.

Navrhneme a zajistíme dodávku veškerého materiálu, včetně výroby rozvaděčů, a to od kabeláže, žlabů, osvětlení až po senzory nebo frekvenční měniče k pohonům.

Naši SW vývojáři vytvoří požadovaný software do řídících jednotek, a to včetně SCADA systému, který umožňuje monitorování a ovládání i velmi rozsáhlých technologických procesů z centrálního pracoviště.

Naistalujeme rozvaděče, kabelové trasy a zapojíme veškeré senzory a spotřebiče. Zajistíme požadované certifikáty a revize, včetně TIČR.

Samozřejmostí je poskytování záručního a pozáručního servisu s možností uzavření servisní smlouvy například pro zajištění bezporuchového chodu systémů měření a regulace u technologických celků.

30

let na trhu

4

programátoři

4194

Realizovaných
zakázek

15

servisních
techniků

Ve kterých oblastech nás můžete najít

V oblastech čistých prostor, na které se specializujeme, jsou našimi zákazníky doma i v zahraničí především společnosti v oboru farmacie, biotechnologie, laboratoří, zdravotnictví, výroby čipů nebo v oblasti automotive.

Zajišťujeme inteligentní měření a regulaci u budov se zaměřením na maximální úsporu energií. Jde zejména o synergii vytápění, větrání, chlazení a osvětlení.

Máme instalace v chemickém a energetickém průmyslu nebo u společností, které provozují bioplynové stanice a čističky odpadních vod.

Poslední aktualita

Předání zakázky čistých prostor na Slovensku
28.4.2023

Předání zakázky čistých prostor na Slovensku

Zaškolení je důležitou součástí každé zakázky. AR Technik v těchto dnech dokončuje na Slovensku zakázku čistých prostor, kde jsme byli odpovědní za oblast instalace měření a regulace, silnoproudé rozvody a osvětlení.

Partneři

Logo Schneider
Logo Block
Logo Siemens
Logo Johnson Control

Napište nám

Použijte náš formulář, rádi Vám odpovíme

Kontaktní formulář